Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / Ze štoly do štoly pošesté…

Ze štoly do štoly pošesté…

Toto cyklistické klání se uskutečnilo v sobotu 5. května za účasti 16 závodníků a přibližně stejného počtu nadšenců, kteří se starali o hladký průběh akce.
Zahájení sezóny je pro některé příznivce cyklistiky takřka nemyslitelné bez prestižní květnové časovky jednotlivců „Ze štoly do štoly“.
Toto cyklistické klání se uskutečnilo v sobotu 5. května za účasti 16 závodníků a přibližně stejného počtu nadšenců, kteří se starali o hladký průběh akce. Startovalo se v minutových intervalech za slunečného, i když trošku větrného, počasí na tradiční okruh měřící 60 km. Na startu byla k vidění kola různých značek a typů, za zmínku stojí téměř historické stroje borců Vládi Kašpara a Jirky Svobody.
Vítěz několika minulých ročníků Marek Schejbal nezklamal a prolétl cílem v čase pod dvě hodiny, ale téměř rovnocenným soupeřem mu byl Jiří Jiřinec, nový účastník časovky, který rovněž pokořil dvouhodinovou hranici. Všichni ostatní závodníci úspěšně projeli pomyslnou cílovou páskou a bez ohledu na dosažené časy si vysloužili potlesk diváků.
Občerstvení a uvolněná atmosféra neodmyslitelně patřící k tomuto závodu doprovázely všechny zúčastněné celé sobotní odpoledne.