Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / Univerzita třetího věku na "Josefu"

Univerzita třetího věku na "Josefu"

Unikátní pracoviště Podzemní laboratoř Josef nabízí aktuální téma pro kurz U3V - Problematika ukládání radioaktivních odpadů v České republice.

Nabízíme možnost zúčastnit se kurzu U3V na aktuální téma - Problematika ukládání radioaktivních odpadů v České republice. Kurz se koná v atraktivním prostředí štoly Josef u Slapské přehrady a kromě této problematiky se zde seznámíte s historií těžby zlata, s historií a současností štoly Josef, prohlédnete si 5 km zprovozněných chodeb a zážitek při poslechu hudby v podzemní kaverně završí tuto netradiční výuku. Přihlásit se můžete zde.

Dismantling experimentu 550 metrů pod povrchem

17.05.2024 Dismantling experimentu 550 metrů pod povrchem

CEG bylo vybráno jako dodavatel zakázky zčásti realizované 550 m pod povrchem „Dismantling Interakčního experimentu v PVP Bukov“.