Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / Setkání mladých odborníků na Josefu

Setkání mladých odborníků na Josefu

Potřetí se v areálu štoly Josef konala akce „Young Generation Meeting“, na kterou se sjelo přes třicet „mladých“ věnujících se problematice ukládání radioaktivních odpadů a souvisejícím tématům.

Mladí experti reprezentovali 11 organizací – univerzit, výzkumných institucí, státních organizací i inženýrských společností. Dopolední a odpolední blok prezentací nabídl zúčastněným možnost blíže se seznámit s aktivitami, kterými se zabývají tématem spříznění kolegové. Protože se jedná o aktuální a citlivé téma, které zasahuje do mnoha vědních odvětví, bylo toto setkání inspirativní a velmi přínosné.

Po odborné části následovala návštěva podzemí štoly Josef – oblasti Mokrsko západ, kde jsou realizovány výzkumné projekty, a katedrály, ve které se díky poslechu hudby v jedinečném prostoru zapomíná na uspěchaný svět venku. Skvělou tečkou za náročným dnem bylo vydatné občerstvení v podobě grilovaného prasátka.

Novinky
Dismantling experimentu 550 metrů pod povrchem
 
17.05.2024 Dismantling experimentu 550 metrů pod povrchem

CEG bylo vybráno jako dodavatel zakázky zčásti realizované 550 m pod povrchem „Dismantling Interakčního experimentu v PVP Bukov“.

Další novinky...