Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / I v roce 2022 byl děkanát na Josefu

I v roce 2022 byl děkanát na Josefu

I v letošním roce přijali zaměstnanci děkanátu Fakulty stavební pozvání na exkurzi pracoviště Centra experimentální geotechniky ve štole Josef.

Tradiční setkání zaměstnanců děkanátu a Centra experimentální geotechniky na pracovišti štola Josef se uskutečnilo ve středu 29. června. Scénář exkurze i v tomto roce byl v podstatě stejný, ale přesto jako vždy i něčím nový……příjezd autobusem byl zpestřen plavbou lodí po Slapské přehradě v úseku od přehradní hráze do kotviště Stará Živohošť. Cestu lodí zpříjemnila místní country kapela, se kterou jsme si během hodinové plavby zazpívali (někteří také zatančili) a která zahrála i „na přání“.  Vedoucí pracoviště pan Šťástka pak všechny přivítal „na Josefu“, proběhla návštěva lokality Mokrsko západ a „kontrola“ naší práce na projektech, oblíbená návštěva „katedrály“ s reprodukovanou hudbou a neméně oblíbené závěrečné pohoštění. Vždy neformální atmosféra této akce přispívá k „polidštění“ jinak pouze pracovních vztahů. Také teplé letní počasí a možnost osvěžit se koupelí v jezírku v areálu přispělo k příjemně strávenému dni, a tak milý děkanáte – děkujeme a za rok opět u nás!

 

Novinky
Young Generation Meeting 2023
 
21.09.2023 Young Generation Meeting 2023

Na sklonku prázdnin se konal v areálu Podzemní laboratoře Josef seminář „mladých“ Y(A)GM 2023, věnující se problematice ukládání radioaktivních odpadů (RAO) a souvisejícím tématům.

Další novinky...