Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / I v roce 2022 byl děkanát na Josefu

I v roce 2022 byl děkanát na Josefu

I v letošním roce přijali zaměstnanci děkanátu Fakulty stavební pozvání na exkurzi pracoviště Centra experimentální geotechniky ve štole Josef.

Tradiční setkání zaměstnanců děkanátu a Centra experimentální geotechniky na pracovišti štola Josef se uskutečnilo ve středu 29. června. Scénář exkurze i v tomto roce byl v podstatě stejný, ale přesto jako vždy i něčím nový……příjezd autobusem byl zpestřen plavbou lodí po Slapské přehradě v úseku od přehradní hráze do kotviště Stará Živohošť. Cestu lodí zpříjemnila místní country kapela, se kterou jsme si během hodinové plavby zazpívali (někteří také zatančili) a která zahrála i „na přání“.  Vedoucí pracoviště pan Šťástka pak všechny přivítal „na Josefu“, proběhla návštěva lokality Mokrsko západ a „kontrola“ naší práce na projektech, oblíbená návštěva „katedrály“ s reprodukovanou hudbou a neméně oblíbené závěrečné pohoštění. Vždy neformální atmosféra této akce přispívá k „polidštění“ jinak pouze pracovních vztahů. Také teplé letní počasí a možnost osvěžit se koupelí v jezírku v areálu přispělo k příjemně strávenému dni, a tak milý děkanáte – děkujeme a za rok opět u nás!

 

Novinky
Dismantling experimentu 550 metrů pod povrchem
 
17.05.2024 Dismantling experimentu 550 metrů pod povrchem

CEG bylo vybráno jako dodavatel zakázky zčásti realizované 550 m pod povrchem „Dismantling Interakčního experimentu v PVP Bukov“.

Další novinky...