Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / 5. ročník akce Den štoly Josef

5. ročník akce Den štoly Josef

Jubilejního ročníku se zúčastnili zástupci měst a obcí, základních škol, českých podniků, institucí i obecně prospěšných organizací ze středočeského regionu.

Projekt Den štoly Josef byl hrazen z Fondu celoškolských aktivit ČVUT. Konal se 1. 12. 2015 na unikátním pracovišti Fakulty stavební Regionální podzemní výzkumné centrum URC Josef, především v podzemních prostorech pracoviště – v Podzemní laboratoři Josef.

Účastníci zhlédli videodokument o výzkumných projektech realizovaných v podzemní laboratoři, seznámili se s historií a současností štoly Josef a vedoucí pracoviště prof. Pacovský nastínil možnosti spolupráce mezi zúčastněnými subjekty. Přímo v prostoru podzemní kaverny proběhla praktická ukázka osvětlovací a ozvučovací techniky za účasti pedagogů HAMU v Praze.

Personálně celou akci zajistili pedagogové a studenti doktorského studia Centra experimentální geotechniky Fakulty stavební a externí lektor z HAMU.

Novinky
Young Generation Meeting 2023
 
21.09.2023 Young Generation Meeting 2023

Na sklonku prázdnin se konal v areálu Podzemní laboratoře Josef seminář „mladých“ Y(A)GM 2023, věnující se problematice ukládání radioaktivních odpadů (RAO) a souvisejícím tématům.

Další novinky...