Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / Výuka

Výuka

Pracovníci K220 se podílejí na výuce předmětů zaměřených na práce v geotechnické laboratoři (LPG), ukládání radioaktivních odpadů (ERNW/ EURO) i výuku v reálném prostředí štoly Josef. Cvičení z mechaniky zemin či zakládání staveb vedou v rámci předmětů K135. Specializovaným předmětem K220 je Požární bezpečnost podzemních staveb (220RPS). Témata Projektu, BP i DP jsou volena individuálně po dohodě se studentem a dle aktuálních úkolů řešených K220 (témata naleznete zde).

Meziuniverzitní výuka organizovaná ve štole Josef zahrnuje individuální i společné kurzy českých univerzit v tzv. MEZILABu – „meziuniverzitní laboratoři“. Dalšímu rozvoji MEZILABu napomůže i realizace projektu MŠMT MEZILAB II.

Mezinárodní výuka probíhá v rámci kurzů evropských projektů Petrus II (2009‑2012) a Petrus III (2013‑2016). Významnou událostí pracoviště je také organizování praktických kurzů pro Mezinárodní agenturu pro atomovou energii.

Kontakt:

Ing. Radek Vašíček, PhD.

D1106 (FSv, budova D, za ateliérem D)Novinky
Zase jsme to dokázali!
 
11.05.2017 Zase jsme to dokázali!

Po týdnu zimy a deště se počasí umoudřilo a v sobotu 6. května se 5. ročník cyklistického klání „Ze štoly do štoly“ uskutečnil za pěkného slunečného počasí, věříme, že díky svaté Barborce.

Další novinky...