Nacházíte se zde: Úvod / O nás / Galerie

Jádrové vrtání
Ukázka jádrového vrtání ve štole Josef (2011)
Praktická výuka
Praktická výuka na Josefu - měření konvergence, stříkaný backfill, měření teploty v horninovém masivu, měření plynopropustnosti hornin (2011)
Projekt URC Josef
Představení projektu na vybudování vědecko-technického parku Regionální podzemní výzkumné centrum URC Josef (2008)
Spraying technology
Ukázka technologie stříkaných jílů z tréninkového kurzu pořádaného na Josefu ve spolupráci se švýcarskou mezinárodní organizací ITC School 2011)
SÚRAO - partner ve výzkumu
Fakulta stavební ČVUT v Praze a Správa úložišť radioaktivních odpadů ČR jako partneři ve výzkumu souvisejícím s problematikou ukládání radioaktivních odpadů do hlubinného úložiště (2010)
Zase jsme to dokázali!

11.05.2017 Zase jsme to dokázali!

Po týdnu zimy a deště se počasí umoudřilo a v sobotu 6. května se 5. ročník cyklistického klání „Ze štoly do štoly“ uskutečnil za pěkného slunečného počasí, věříme, že díky svaté Barborce.