Nacházíte se zde: Úvod / O nás / Štola Josef / Výuka ve štole / 135 GET Geotechnika

135 GET Geotechnika

Součástí předmětu Geotechnika, který je vyučován na Fakultě Stavební ČVUT v Praze, jsou povinná cvičení v rozsahu 2 výukových hodin týdně. Vzhledem k náplni tohoto předmětu, která je zčásti vysoce praktického charakteru, se budou některá cvičení vyučovat v Podzemní laboratoři Josef.

Jedná se o následující 4 úlohy: Statistické vyhodnocení měření Schmidtovým kladívkem,  Klasifikace horninového masivu pomocí indexu RQD, Konvergenční měření a Geologické mapování v podzemí.

Pro studenty jsou k dispozicci podklady a formuláře k těmto úlohám.

Úprava předmětu 135 GET Geotechnika je podpořena projektem RPMT Inovace předmětu Geotechnika se zaměřením na praktickou část ve štole Josef.

Zase jsme to dokázali!

11.05.2017 Zase jsme to dokázali!

Po týdnu zimy a deště se počasí umoudřilo a v sobotu 6. května se 5. ročník cyklistického klání „Ze štoly do štoly“ uskutečnil za pěkného slunečného počasí, věříme, že díky svaté Barborce.