Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / O nás / Naše pracoviště / CEG / CEG partnerem projektu obce Chotilsko

CEG partnerem projektu obce Chotilsko

V únoru roku 2010 Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Čechy schválil projekt „Rekonstrukce stáje a stodoly na muzeum historie Vltavy, muzeum balónového létání a informační centrum“ (CZ.1.15/2.2.00/35.00765) pro poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS2 Střední Čechy (též ROP SČ).

Projekt podle návrhu ing. arch. Marka Falcníka a ing. arch. Martina Kulštejna byl realizován v období červenec 2010 až květen 2011.

Centrum experimentální geotechniky Fakulty stavební ČVUT v Praze se stalo partnerem tohoto projektu. Příjemce dotace je obec Chotilsko. Dalšími partnery projektu jsou Hornické muzeum Příbram a Český balónový svaz.

Ve zrekonstruovaném objektu, který se nachází na návsi obce Chotilsko, je v rámci muzea historie Vltavy umístěn památník Prof. PhDr. Františka Drtiny, zrekonstruována je také příjezdová komunikace a vybudována jsou 4 parkovací stání.

Záměrem obce bylo doplnit nabídku poznávacího cestovního ruchu na svém území, poskytnout turistům potřebné informace o místních atraktivitách, a tím vším oslovit stávající návštěvníky této oblasti a přilákat na své území nové turisty, včetně zahraničních.

Loga


Novinky
Ze štoly do štoly pošesté…
 
18.05.2018 Ze štoly do štoly pošesté…

Toto cyklistické klání se uskutečnilo v sobotu 5. května za účasti 16 závodníků a přibližně stejného počtu nadšenců, kteří se starali o hladký průběh akce.

Další novinky...