Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

This is CEG Plone Theme

Navigation

Nacházíte se zde: Úvod / O nás / Naše pracoviště / CEG / CEG partnerem projektu obce Chotilsko

CEG partnerem projektu obce Chotilsko

V únoru roku 2010 Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Čechy schválil projekt „Rekonstrukce stáje a stodoly na muzeum historie Vltavy, muzeum balónového létání a informační centrum“ (CZ.1.15/2.2.00/35.00765) pro poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS2 Střední Čechy (též ROP SČ).

Projekt podle návrhu ing. arch. Marka Falcníka a ing. arch. Martina Kulštejna byl realizován v období červenec 2010 až květen 2011.

Centrum experimentální geotechniky Fakulty stavební ČVUT v Praze se stalo partnerem tohoto projektu. Příjemce dotace je obec Chotilsko. Dalšími partnery projektu jsou Hornické muzeum Příbram a Český balónový svaz.

Ve zrekonstruovaném objektu, který se nachází na návsi obce Chotilsko, je v rámci muzea historie Vltavy umístěn památník Prof. PhDr. Františka Drtiny, zrekonstruována je také příjezdová komunikace a vybudována jsou 4 parkovací stání.

Záměrem obce bylo doplnit nabídku poznávacího cestovního ruchu na svém území, poskytnout turistům potřebné informace o místních atraktivitách, a tím vším oslovit stávající návštěvníky této oblasti a přilákat na své území nové turisty, včetně zahraničních.

Loga


Novinky
Děkanát poosmé...
 
30.06.2017 Děkanát poosmé...

…zavítal do štoly Josef ve čtvrtek 8. června, aby opět provedl soukromý audit našeho pracoviště. Tentokrát do areálu vstoupil v pochodovém útvaru za doprovodu saxofonu s písní na rtech a mávátky v ruce.

Další novinky...